Marek Przystaś

Marek Przystaś

Członek zarządu i ekspert Duckie Deck. Współtwórca wielu projektów dla dzieci. Od 2006 roku zaangażowany w rozwój Ciufcia.pl, serwisu internetowego z grami dla dzieci. W firmie zajmował się tworzeniem zabaw edukacyjnych dla dzieci, jako programista. Po kilku latach zmienił jednak stanowisko i zajął się zarządzaniem zespołem, organizacją jego pracy i wyznaczaniem nowych ścieżek projektu.

W 2012 roku zakłada Duckie Deck - studio specjalizujące się w wytwarzaniu gier dla najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych. Celem zespołu stojącego za Duckie Deckiem jest wytwarzanie u dzieci tzw. „umiejętności społecznościowych”. Od listopada 2013 roku, Duckie Deck dostępny jest jako platforma rozrywkowa w kilkudziesięciu restauracjach w Stanach Zjednoczonych. Na ekranach dotykowych, dzieciaki, które z rodzicami przebywały w McDonald’s mogą spędzać czas właśnie przy polskich grach edukacyjnych. Z gier korzystają też użytkownicy na całym świecie, a dokładniej z ponad 180 krajów.

Od marca 2013 roku, Marek Przystaś jest też członkiem zarządu krakowskiej spółki Harimata zajmującej się rozpoznawaniem i analizą wzorców zachowań dzieci. Prywatnie tato Janka i Tytusa.