Bądź częścią największego w kraju święta innowacji – zostań partnerem MFI 2017!

MFI to największy w kraju festiwal innowacji – to tydzień spotkań zarówno z kreatorami nowoczesnych rozwiązań, jak i instytucjami wspierającymi prekursorów od strony finansowej, prawnej, jak i merytorycznej. W 2016 roku 43 partnerów przygotowało 100 wydarzeń dla 4000 osób!

Skala i sukces MFI to efekt wspólnej pracy Województwa Małopolskiego i Partnerów, którzy poprzez swoje wydarzenia zapewniają uczestnikom szeroką wiedzę z zakresu innowacji i przedsiębiorczości. Spotkania przygotowane przez firmy i instytucje doskonale pokazują nowatorskie rozwiązania, rolę współpracy pomiędzy różnymi środowiskami, skuteczne modele biznesowe i kreatywnych ludzi, którzy inicjują innowacyjne działania.

Zostań Partnerem Festiwalu w 2017 roku

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zaangażowania się w MFI! Cel jest szczytny, a jego osiągnięcie niezwykle potrzebne. Dzięki przygotowanym wydarzeniom chcemy zaszczepić dobre praktyki wśród młodych ludzi, obudzić zainteresowanie utalentowanych osób poszukujących swojej zawodowej drogi, wypromować pomysły wśród potencjalnych inwestorów, a przede wszystkim pokazać, że "innowacja się opłaca". Współorganizacja MFI to także szansa na bardziej indywidualną korzyść - wypromowania własnej firmy czy instytucji, jako podmiotu odpowiedzialnego, zaangażowanego społecznie i przykładającego wagę do innowacyjności.

Poprzez nasze wydarzenia pokażemy jak wdrażane są najnowocześniejsze technologie, ale również jak zmienia się otoczenie w świecie innowacji – jak odnaleźć się na rynku pracy, kierować zespołem, realizować badania i komercjalizować pomysły.

Województwo Małopolskie jako koordynator MFI pozostawia dowolność w zakresie typu przygotowanych wydarzeń. Nasi Partnerzy najczęściej organizują: warsztaty, szkolenia, prezentacje, dni otwarte, konsultacje indywidualne i spotkania informacyjne, ale także konferencje, sympozja, targi, gry a nawet audycję radiową! Festiwal poprzedzi kampania promocyjna, dzięki której z informacją o Festiwalu dotrzemy do szerokiego grona odbiorców.

Małopolskie inteligentne specjalizacje podczas MFI

Jednym z zadań MFI jest również promowanie małopolskich inteligentnych specjalizacji, czyli siedmiu obszarów kluczowych dla rozwoju regionu: nauki o życiu (life sciences), energia zrównoważona, technologie informacyjne i komunikacyjne, w tym multimedia (ICT), chemia, produkcja metali i wyrobów metalowych, elektrotechnika i przemysł maszynowy, przemysły kreatywne oraz czasu wolnego. Wierzymy, że wydarzenia odbywające się w ramach MFI przyczynią się do ich popularyzacji i zachęcą uczestników do inicjowania działań w ich obszarze.

Konferencja inaugurująca

Podobnie jak w poprzednich latach Festiwal zainauguruje konferencja przygotowana przez Województwo Małopolskie, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu, czyli 15 maja 2017 roku. Z tego względu gorąco zachęcamy Państwa do przygotowania swoich wydarzeń między 16 a 21 maja, tak aby 15 maja mogli Państwo razem z nami otworzyć MFI i w pełni uczestniczyć w pierwszym dniu Festiwalu.

Zgłoś się!

Propozycje wydarzeń prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z załączoną uzupełnioną tabelą, której wzór znajdą Państwo TUTAJ.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić pod numer 12 63 03 511.

Zachęcamy do współpracy!

 

KOORDYNATOR MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Skarbu i Gospodarki
Zespół Monitorowania i Zarządzania Regionalną Strategią Innowacji
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

KONTAKT

Małgorzata Ziarkowska
tel. 12 63 03 474, malgorzata.ziarkowska@umwm.pl
Jacek Młynarz
tel. 12 63 03 393, jacek.mlynarz@umwm.pl


POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Znajdź Nas na Facebooku
Oglądaj Nas na You Tube