Warsztaty „Przy kawie o innowacjach”

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji odbędą się trzy warsztaty organizowane przez Województwo Małopolskie. Ekspercka wiedza, dynamiczna rozmowa i prowadzący – specjaliści w swojej branży to elementy gwarantowane warsztatów „Przy kawie o innowacjach”.

Miejsce: Pauza in Garden, Kraków, ul. Rajska 12

Program spotkań

16 maja 2017 r.
17:00 - 20:00

Niestandardowe metody komunikacji marketingowej szansą na sukces w biznesie

Niezależnie od tego czy działasz w biznesie czy dopiero o tym myślisz – musisz poznać metody komunikacji marketingowej. Jest to niezbędne działanie, aby zwiększyć wartość swojej firmy. Chcesz lepiej zrozumieć pojęcia takie jak: content maketing, viral marketing, guerrilla marketing, word-of-mouth? Przyjdź i weź udział w dyskusji o niestandardowych formach komunikacji w biznesie.

Anna Ledwoń Anna Ledwoń - dyrektor kreatywna More Bananas
17 maja 2017 r.
17:00 - 20:00

FabLab Małopolska - jak zorganizować nowe miejsce do kreowania innowacyjnych pomysłów?

FabLab - miejsce, w którym pomysły przybierają swoją materialną formę. Pierwsze na świecie laboratorium fabrykacji zostało założone przez Neil Gershenfeld’a, profesora jednej z najlepszych politechnik świata, czyli Massachusetts Institute of Technology. Inspiracją do założenia tego FabLabu okazały się doświadczenia nabyte dzięki udziałowi w kursie „Jak zrobić (niemal) wszystko”. Czym jest FabLab? To miejsce spotkań osób o różnych zainteresowaniach, które chcą dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Okazuje się, że w dzisiejszym świecie wiele osób ma bardzo twórcze podejście do życia. Ludzie są bardzo pomysłowi, jeśli chodzi o usprawnienia gotowych i tworzenie zupełnie nowych produktów poprzez wykorzystanie nowych technologii. Produkty te są wytwarzane przeważnie na własny użytek. Celem FabLabu jest zapewnienie wsparcia w postaci zaplecza narzędziowego. Są to często bardzo skomplikowane i drogie maszyny. Ich obsługa wymaga konkretnych umiejętności – zadaniem FabLabu jest pomoc w ich użytkowaniu, co może (jednak nie musi) także przełożyć się na sukces komercyjny danego produktu. Podczas warsztatu umówione zostaną rodzaje FabLabów, następnie poprzez pracę grupową uczestnicy spróbują odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań związanych z utworzeniem takiej przestrzeni w Małopolsce.

Karolina Perrin Karolina Perrin - KarekDesign
18 maja 2017 r.
17:00 - 20:00

Ambient marketing jako innowacyjna forma komunikacji z klientem

Wszechobecne kampanie promocyjne powodują, że ludzie stają się coraz bardziej odporni na reklamy. Firmom trudniej zdobyć zaufanie klientów i przekonać ich do wyboru akurat swoich rozwiązań. Co zrobić, aby pokazać, że nasz produkt jest wartościowy i wyróżnia się na tle pozostałych, pozornie podobnych rzeczy? Jak przekazać to klientowi? Postawić na humor, zaskoczenie, zagadkę? Sprawdź, czym jest ambient marketing i jaki może mieć wpływ na rozwój Twojej firmy. Zobacz najciekawsze przykłady realizacji z całego świta. Zainspirujemy Cię do działania. Przyjdź i weź udział w dyskusji o roli i znaczeniu mediów w twórczym odkrywaniu, budowaniu i kreowaniu.

Joanna Burdek Joanna Burdek - agencja Hand Made
Jacek Szlak Jacel Szlak - redaktor naczelny Marketingu przy Kawie

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

KOORDYNATOR MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Skarbu i Gospodarki
Zespół Monitorowania i Zarządzania Regionalną Strategią Innowacji
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

KONTAKT

Małgorzata Ziarkowska
tel. 12 63 03 474, malgorzata.ziarkowska@umwm.pl
Jacek Młynarz
tel. 12 63 03 393, jacek.mlynarz@umwm.pl


POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Znajdź Nas na Facebooku
Oglądaj Nas na You Tube